Polyesterové scarves

Silk scarves

I v případě polyesterových kravat se snažíme vybírat z nejkvalitnějších materiálů, které jsou na trhu k dispozici. Výsledkem je široká nabídka krásných kravat pro každodenní použití.
Dále Vám můžeme nabídnout ze široké škály doplňků Polyester napkins a scarves, manžetové knoflíčky a speciální ties v různém provedení.

 

Minimální množství

Svým zákazníkům poskytujeme maximální péči a snažíme se maximálně vyjít vstříc i co se týká minimálního počtu objednávky kravat motýlků nebo šátků. Vaše ties na zakázku a bowties tak můžete realizovat již od 50 ks. Silk scarves s individuálním potiskem pro Vás můžeme pžipravit již od 100 ks.

Dodací lhůty

V případě, že potřebujete rychlou realizaci Vaší zakázky, můžete se na nás plně spolehnout. Objednané zboží Vám doručíme do jednoho měsíce od spuštění zakázky.

Cena pro Vás

Se svými zákazníky si chceme vybudovat dlouhodobou spolupráci a z tohoto důvodu se snažíme nabídnout maximum ve všech směrech. K tomu patří také naše cenová politika. V případě, že dostanete nižší cenovou nabídku, dejte nám vědět!print | site map | webdesign varanasi Co., s.r.o. Copyright © 2010 varanasi Co., s.r.o. | custom-ties@varanasi.cz